Judiciary Scientific Applied Training Center

یکشنبه 29 مهر ماه 1397
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
 

اطلاعیه آموزشی

آرشیو

دانشجویان نامبرده در فایل فوق حتماً روز شنبه مورخ 1397/07/28 در وقت اداری از ساعت 8 صبح لغایت 16 به استثنای ساعت 12 تا 13 به کارشناس رشته خود در آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. در صورت عدم پیگیری یا مراجعه عواقب هرگونه تاخیر یا اشکال در صدور مدرک فارغ التحصیلی بر عهده شخص دانشجو می باشد.

به اطلاع دانشجویانی که درس پزشکی قانونی را با استاد فاتح با کد گروه درس 95122 اخذ کرده اند می رساند، زمان شروع کلاس مزبور از روز پنج شنبه مورخ 97/9/1 ساعت 16-14 می باشد.

تقویم حذف و اضافه در نیمسال اول 98_97

کلاس آیین دادرسی کیفری 1 با کدگروه 96132 استاد مرحوم رضایی، بجای روزهای شنبه ساعت 14-16، روزهای چهارشنبه ساعت 18-20 با کد گروه 961320 با استاد حسین زاده برگزار می شود. لذا دانشجویانی که درس مزبور را انتخاب واحد کرده بودند،می بایست انرا در زمان حذف و اضافه، حذف و درس با کد گروه جدید فوق الذکر را جایگزین نمایند.

شروع کلاسهای نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 از روز پنج شنبه مورخ 1397/07/05 می باشد. لذا دانشجویان گرامی طبق برنامه هفتگی انتخاب واحد شده در کلاسها حضور یابند.

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند که مهلت درخواست میهمان به شرح ذیل می باشد.

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی: تاریخ امتحان قید شده در سامانه هم آوا مربوط به نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 قطعی می باشد؛لذا هنگام انتخاب واحد به تاریخ امتحان دروس نیز دقت کنید تا از وجود احتمالی چندامتحان در یک روز پیشگیری شود.

برنامه انتخاب واحد نیمسال اول 98-97

تغییرات تقویم آموزشی نیمسال اول 98-97

اخبار دانشگاه

آرشیو

باعنایت به اینکه برای هر ورودی صرفا یک روز برای حذف و اضافه تعیین شده است،تغییرات مورد نظر خود را درصورت ارائه درس و وجود ظرفیت طبق تقویم تعیین شده انجام دهید. درغیر اینصورت عواقب آن برعهده شخص دانشجو بوده و دانشگاه هیچگونه مسئولیت ناشی از عدم انجام انتخاب واحد یا حذف و اضافه دانشجویان ندارد. شایان ذکر است دقت نمایید دروس ارائه شده طبق گروه بندی پیشنهادی برای اولین و آخرین بار بوده است.لذا عدم انتخاب دروس مطابق برنامه تعیین شده،دانشجویان را بامشکل عدم ارائه مجدد درس مواجه می سازد.

قابل توجه دانشجویان گرامی تاریخ شروع کلاسهای نیمسال اول سال تحصیلی 1397-98 متعاقبا از طریق کانال ایتا و همین سایت اطلاع رسانی می شود.لذا از مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخصوص این موضوع خودداری فرمایید.

عرض تسلیت [1397/06/22]

درگذشت استاد گرانقدر جناب آقای" مهدیقلی رضایی" را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم، مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم. مرکز آموزش علمی کاربردی قوه قضائیه تهران

قابل توجه کلیه دانشجویان: با توجه به نهایی شدن تاریخ امتحانات و درج شماره صندلی، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه امتحان اقدام نمایید.

قابل توجه کلیه دانشجویان به دلیل تعطیلات تابستانی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری مورخه های 29و5/30 امور آموزشی و فارغ التحصیلی انجام نمی شود.لذا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی خودداری نمایید. بدیهی است از هفته آینده به روال سابق امور تسویه حساب و فارغ التحصیلی روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته انجام می شود.

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 97 درس کارورزی را با استاد ضیایی اخذ کرده و محیط کارورزی آنان دادسرای امور جنایی می باشد: جهت کار در محیط روز دوشنبه مورخ 1397/05/15 رأس ساعت 11 صبح در محل تعیین شده حضور یابند. با توجه به اینکه زمان تعیین شده بهیچ وجه تمدید نمی گردد حضور کلیه دانشجویان مورد نظر الزامی است

قابل توجه دانشجویان ‼️‼️صرفاً مقطع کارشناسی که معدل آنان بالای 17 می باشد‼️‼️: درصورتی که متقاضی حذف درس کارورزی از انتخاب واحد تابستان خود هستید، حداکثر تا ساعت 14 امروز سه شنبه مورخ 04/26 به کارشناس خود در دانشگاه مراجعه فرمائید. شایان ذکر است عواقب احتمالی مربوط به حذف درس مزبور به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

درس کارورزی 2 برای کلیه دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی کلیه ی رشته ها ارائه گردیده است و دانشجویان نسبت به انتخاب درس فوق اقدام نمایید. سایر دروس درخواست شده به دلیل نرسیدن به حدنصاب (حداقل 10 نفر) قابل ارائه نمی باشد.

دانشجویانی که متقاضی درس متون حقوقی بوده اند ،درس متون حقوقی با استاد میرزایی ارائه شده است و در سامانه ی هم آوا قابل اخذ می باشد.در اسرع وقت نسبت به اخذ این درس اقدام نمایید

دانشجویانی که تاکنون جهت دریافت کارت دانشجویی اقدام نکرده اند،جهت دریافت کارت به خانم اسماعیلی (کتابخانه) مراجعه کنند.شایان ذکر است از تاریخ 2تیرماه97 ورود به دانشگاه مستلزم ارائه کارت دانشجویی می باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.