Judiciary Scientific Applied Training Center

پنجشنبه 27 دی ماه 1397
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
 

اطلاعیه آموزشی

آرشیو

توجه دانشجویان محترم: 1. در دروسی که احتمال مجازبودن قانون در امتحان وجود دارد، حتما قانون به همراه داشته باشید، در صورت غیرمجاز بودن استفاده از آن، توسط مراقب جمع آوری می گردد. 2. استفاده از قانون محشا، نموداری و نیز مخدوش با نوشته ممنوع است.

مهر کردن کارت ورود به جلسه الزامی نیست.فقط به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در تمامی جلسات امتحان الزامی است.

اسامی محرومین درس ورزش خانم ها زهرا اردنجی، مهناز روفچائی، نرگس وفادوست مقدم، نسرین احمدی زاده، انسیه بشردوست طالمی، زهرا محمدی پیله رود، بهاره لطف پور افراد فوق الذکر روز چهارشنبه مورخ 97/10/19جهت امتحان کتبی به دانشگاه مراجعه نکنند.

!قابل توجه دانشجویان گرامی: کارت های ورود به جلسه پرینت گرفته شده از تاریخ 97/10/21به بعد،جهت حضور در امتحان داری اعتبار خواهد بود.

تاریخ امتحان کتبی درس ‼️‼️ورزش(کارشناسی) خانم ها‼️‼️و ‼️‼️تربیت بدنی(کاردانی) آقایان‼️‼️ روز چهارشنبه مورخ 97/10/19 ساعت 15 در دانشگاه به آدرس خیابان آزادی-نرسیده به میدان آزادی-بلوار شهید عزیزی-خیابان سلطان محمدی-کوچه ولیعصر شمالی-پلاک 10-کلاسهای 101،102،104،105،106 می باشد. حضور در جلسه امتحان برای کلیه دانشجویان الزامی است.

دریافت کارت ورود به جلسه امتحان منوط به انجام ارزشیابی مدرسین می باشد. از آنجا که نتایج ارزشیابی در برنامه ریزی های بعدی مرکز موثر خواهد بود، تقاضا دارد با دقت ارزیابی را معمول نمایید.

دانشجویانی که درخواست حذف اضطراری صرفاً یکی از دروس نظری خود در نیمسال جاری(971) را دارند حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97/10/12درخواست خود را به کارشناس آموزش مربوطه تحویل نمایند. شایان ذکر است ثبت غیبت 3/16 کلاسی یا غیبت در آزمون به منزله صفر می باشد.

‼️‼️حذف پزشکی‼️‼️ چنانچه دانشجویی به دلیل بیماري و یا بروز حادثهاي ناگوار، قادر به شرکت در جلسه امتحان نباشد و تقاضاي حذف پزشکی درس و یا نیمسال را داشته باشد میبایست حداکثر ظرف مدت 48 ساعت گواهی و مدارك پزشکی را جهت تایید به پزشک معتمد استان ارایه نماید.

امتحان عملی درس کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات(کدگروه درس 9622) روز شنبه مورخ 97/10/8 از ساعت 20-18در کارگاه کامپیوتر برگزار می شود. برگزاری امتحان عملی بهیچ وجه روز جبرانی نداشته و حضور کلیه دانشجویان الزامی است.

اخبار دانشگاه

آرشیو

دفتر نهاد مقام معظم رهبری از دانشجویان علاقه مند به فعالیت‌های هنری در رشته های زیر دعوت به همکاری می نماید.:

با صدور دستور موقت از سوی دیوان عدالت اداری مراکز وابسته به موسسه شهید قدوسی از جمله مرکز آموزش عالی علمی کاربردی قوه قضاییه تهران مجاز به جذب دانشجو شدند

انجام خدمات مشاوره اي ويژه دانشجويان مركز به اطلاع مي رساند واحد مشاوره مركز در روزهاي يكشنبه از ساعت 11-19 واقع در طبقه سوم مركز در زمينه هاي روانشناسي، مشاوره ازدواج و... آماده ارائه خدمات به صورت رايگان به دانشجويان عزيز مي باشد. جهت دریافت وقت قبلی می توانید در زمان تعیین شده فوق الذکر با شماره 66082586 تماس حاصل فرمائید.

باعنایت به اینکه برای هر ورودی صرفا یک روز برای حذف و اضافه تعیین شده است،تغییرات مورد نظر خود را درصورت ارائه درس و وجود ظرفیت طبق تقویم تعیین شده انجام دهید. درغیر اینصورت عواقب آن برعهده شخص دانشجو بوده و دانشگاه هیچگونه مسئولیت ناشی از عدم انجام انتخاب واحد یا حذف و اضافه دانشجویان ندارد. شایان ذکر است دقت نمایید دروس ارائه شده طبق گروه بندی پیشنهادی برای اولین و آخرین بار بوده است.لذا عدم انتخاب دروس مطابق برنامه تعیین شده،دانشجویان را بامشکل عدم ارائه مجدد درس مواجه می سازد.

قابل توجه دانشجویان گرامی تاریخ شروع کلاسهای نیمسال اول سال تحصیلی 1397-98 متعاقبا از طریق کانال ایتا و همین سایت اطلاع رسانی می شود.لذا از مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخصوص این موضوع خودداری فرمایید.

عرض تسلیت [1397/06/22]

درگذشت استاد گرانقدر جناب آقای" مهدیقلی رضایی" را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم، مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم. مرکز آموزش علمی کاربردی قوه قضائیه تهران

قابل توجه کلیه دانشجویان: با توجه به نهایی شدن تاریخ امتحانات و درج شماره صندلی، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه امتحان اقدام نمایید.

قابل توجه کلیه دانشجویان به دلیل تعطیلات تابستانی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری مورخه های 29و5/30 امور آموزشی و فارغ التحصیلی انجام نمی شود.لذا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی خودداری نمایید. بدیهی است از هفته آینده به روال سابق امور تسویه حساب و فارغ التحصیلی روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته انجام می شود.

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 97 درس کارورزی را با استاد ضیایی اخذ کرده و محیط کارورزی آنان دادسرای امور جنایی می باشد: جهت کار در محیط روز دوشنبه مورخ 1397/05/15 رأس ساعت 11 صبح در محل تعیین شده حضور یابند. با توجه به اینکه زمان تعیین شده بهیچ وجه تمدید نمی گردد حضور کلیه دانشجویان مورد نظر الزامی است

اطلاعیه تشکیل کلاسها

آرشیو

کلیه کلاسهای روز پنجشنبه مورخ 97/10/13 ساعت مندرج در برنامه هفتگی و حضور کلیه دانشجویان الزامیست وغیبت دانشجویان در این روز غیر موجه می باشد کلاسهای درسی استاد: میرحسینی** ضیایی** فرجی** شریفی** نجفی سواد رودباری**یوسفوندی**نادری مقدم**ذبیح اللهی**فاتح برگزار می شود.

دانشجویانی که درس کاربینی با استاد فضلی شورکائی دارند، در یکی از ایام هفته جاری(از تاریخ 97/10/09 الی 97/10/12) از ساعت 8 تا 13 به شعبه 25 حقوقی مجتمع شهید بهشتی تهران به آدرس تهران - خ. سپهبد قرنی - نبش خیابان سمیه مراجعه نمایند. مسئولیت عدم مراجعه در مهلت مقرر بر عهده شخص دانشجو می باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.