Judiciary Scientific Applied Training Center

یکشنبه 4 آبان ماه 1393
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
 

اطلاعیه آموزشی

آرشیو

به منظور ایجاد شرایط بهتر آموزشی دانشگاه، هر کلاس بایستی دو نفر را به عنوان نماینده به امور کلاس ها (آقای خادمی فرد) معرفی کند.

کلیه دانشجویان بایستی پرینت نهایی برنامه هفتگی خود را اخذ کنند و چنانچه مشکلی دارند، حداکثر تا تاریخ 93/7/30 به کارشناس آموزش مراجعه کنند. در غیر این صورت، بروز هر گونه مشکلی بر عهده دانشجو خواهد بود.

آن دسته از دانشجویانی که تاکنون درس دستور زبان فارسی را انتخاب نکرده اند، حداکثر تا روز چهارشنبه 93/7/23 مهلت دارند که با مراجعه به واحد آموزش نسبت به اخذ این درس اقدام کنند. لازم به ذکر است که این درس، جزو دروس اصلی این رشته است.

برای اطلاع از روز و ساعت تشکیل کلاس های دروس افتاده، نسبت به اخذ پرینت انتخاب واحد خود اقدام کنید. در ضمن آخرین مهلت جهت ویرایش دروس افتاده، چهارشنبه 93/7/23 می باشد.

با توجه به اینکه عده ای از دانشجویان مشمول اخذ این درس، هنوز نسبت به انتخاب واحد این درس اقدام نکرده اند و نظر به اینکه گذراندن این درس الزامی است و در ترم بعد ارائه نخواهد شد، لذا نسبت به انتخاب واحد در ایام حذف و اضافه اقدام فرمایند.

* گذراندن درس زبان‏ پیش‏دانشگاهی برای کلیۀ دارندگان دیپلم ریاضی یا تجربی، الزامی است. * دارندگان مدرک دیپلم‏ علوم انسانی، فنی و حرفه ای یا کاردانش، چنانچه از زمان اخذ دیپلم تا قبولی آنها در دانشگاه بیش از 4 سال گذشته باشد، باید این درس را بگذرانند.

چنانچه در نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 معدل کمتر از 12 کسب کرده اید، در ترم جدید امکان اخذ بیش از 14 واحد را ندارید. در ضمن برای هماهنگی، لازم است به کارشناس ترمی (سرکار خانم ترفان) مراجعه کنید.

اطلاعیه تشکیل کلاسها

آرشیو

این گروه از دانشجویان بایستی روزهای جمعه ساعت 10-8 (ویژه خانمها) و 12-10 (ویژه آقایان)در کلاس حضور یابند. لازم به ذکر است که کلاسهای این دانشجویان از روز جمعه 93/8/2 شروع میشود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.