Judiciary Scientific Applied Training Center

یکشنبه 2 آذر ماه 1393
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
 

اطلاعیه آموزشی

آرشیو

* کارورزی 1 و 2 به همراه دروس یک پودمان * کارورزی 1 یا 2 به همراه دروس دو پودمان این دانشجویان باید حداکثر تا تاریخ 28/8/93 به کارشناس پودمانی (خانم جابریان) مراجعه کنند. در غیر این صورت، فارغ‏التحصیل نخواهند شد.

آن دسته از دانشجویانی که تاکنون انتخاب واحد سیستمی نداشته اند، شنبه 93/8/10 با مراجعه به سامانه سجاد نسبت به دریافت پرینت انتخاب واحد خود اقدام کنند و چنانچه مغایرتی مشاهده کردند، به واحد آموزش مراجعه کنند.

اطلاعیه مهم[1393/08/06]

دانشجویان ورودی جدید کاردانی و کارشناسی 93 که تاکنون عکس خود را در سامانه سجاد بارگزاری ننموده‏اند،هرچه سریعتر نسبت به این مهم اقدام کنند. در غیر اینصورت برای ایشان کارت دانشجویی صادر نخواهد شد.

به منظور ایجاد شرایط بهتر آموزشی دانشگاه، هر کلاس بایستی دو نفر را به عنوان نماینده به امور کلاس ها (آقای خادمی فرد) معرفی کند.

کلیه دانشجویان بایستی پرینت نهایی برنامه هفتگی خود را اخذ کنند و چنانچه مشکلی دارند، حداکثر تا تاریخ 93/7/30 به کارشناس آموزش مراجعه کنند. در غیر این صورت، بروز هر گونه مشکلی بر عهده دانشجو خواهد بود.

آن دسته از دانشجویانی که تاکنون درس دستور زبان فارسی را انتخاب نکرده اند، حداکثر تا روز چهارشنبه 93/7/23 مهلت دارند که با مراجعه به واحد آموزش نسبت به اخذ این درس اقدام کنند. لازم به ذکر است که این درس، جزو دروس اصلی این رشته است.

برای اطلاع از روز و ساعت تشکیل کلاس های دروس افتاده، نسبت به اخذ پرینت انتخاب واحد خود اقدام کنید. در ضمن آخرین مهلت جهت ویرایش دروس افتاده، چهارشنبه 93/7/23 می باشد.

اخبار دانشگاه

آرشیو

موضوع: مواجهه کاربردی و حرفه ای وکیل در وکالت دادگستری سخنران: جناب آقای ایرج کاظمی زمان: پنجشنبه 93/8/29 ساعت 14 مکان: سالن اجتماعات لازم به ذکر است که حضور در سه جلسه از این گونه سخنرانی ها برای دانشجویان درس کارورزی الزامی است

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.