Judiciary Scientific Applied Training Center

سه شنبه 29 خرداد ماه 1397
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
 

اطلاعیه آموزشی

آرشیو

با توجه به اینکه سامانه ملی کارآموزی در تاریخ 1397/02/31 بسته می شود، دانشجویانی که درس کارورزی 2 را انتخاب واحد کرده و تاکنون در سامانه کارآموزی ثبت نام نکرده و یا هزینه جایابی را پرداخت نکرده اند، تا تاریخ مزبور اقدام نمایند. مسئولیت عدم اقدام در مهلت مقرر برعهده شخص دانشجو می باشد.

قابل توجه دانشجویان ورودی بهمن 96(جدیدالورود): کلیه دانشجویان(به استثنای افراد دارای مغایرت) با مراجعه به کاربری خود در سامانه هم آوا به آدرس https://edu.uast.ac.ir برنامه هفتگی خود را با برنامه اعلام شده در کانال اطلاع رسانی مرکز تطبیق داده و درصورت وجود هرگونه اختلاف(کم یا زیاد بودن درس،اشتباه بودن گروه درس) ، مراتب را حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1397/02/15 به کارشناس آموزش خود در مرکز اعلام نمایند. مسئولیت عدم اعلام موارد پس از تاریخ اعلام شده، برعهده شخص دانشجو می باشد.

قابل توجه دانشجویانی که درس کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات با استاد شاهقلی (شماره گروه 201) دارند: امروز یکشنبه مورخ 1397/02/9 ساعت 17:30 در سالن اجتماعات مرکز حضور یابند. حضور در ساعت و مکان مقرر الزامی است.

قابل توجه دانشجویانی که درس کارورزی 2 را انتخاب واحد کرده اند

نام و آدرس محل های کارورزی2 که باتوجه به استاد قیدشده در برنامه هفتگی، در سامانه ملی کارآموزی باید انتخاب شود.

قابل توجه دانشجویانی که درس کارورزی 2 را انتخاب واحد کرده اند: در اسرع وقت با توجه به راهنمای زیر نسبت به ثبت نام در سامانه ملی کارآموزی اقدام نمایید.

‼️توجه توجه : دانشجویان جدید الورودی که شهریه خود را پرداخت ننموده اند انتخاب واحد آنان از سامانه حذف گردیده است. لذا لازم است جهت انتخاب واحد مجدد و پرداخت شهریه حداکثر تا ساعت ۱۶ امروز مورخ ۰۲/۰۲ به دانشگاه مراجعه نمایند. عواقب عدم توجه به مورد فوق بر عهده دانشجو و به منزله انصراف از تحصیل خواهد بود.

📢 دانشگاه علمی- کاربردی قوه قضاییه در سه رشته کاردانی حرفه ای حقوق ثبتی ، حقوق خدمات قضایی، حقوق دستیاری قضایی دانشجو می‌پذیرد. لذا علاقمندانی که تا کنون ثبت نام ننموده اند و یا مایل به ویرایش کد محل های انتخابی خود میباشند میتوانند تا روز دوشنبه ۱۲/۷ به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. http://www.sanjesh.org/group.aspx?gid=5 کد رشته ها به شرح ذیل میباشند: حقوق - حقوق ثبتی : ۱۲۶۹۹ حقوق - خدمات قضایی : ۱۲۷۱۹ حقوق - دستیاری قضائی : ۱۲۷۳۷

مشکلات سامانه هم آوا جهت ثبت درخواست فارغ التحصیلی بر طرف گردید. دانشجویانی که با معرفی به استاد فارغ التحصیل گردیده اند استثنا میتوانند در هفته جاری از روز یکشنبه ۱۹ آذر ماه لغایت چهارشنبه ۲۲ آذر ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۶ جهت انجام مراحل اداری تسویه حساب به دانشگاه مراجعه نمایند. ❌خاطر نشان میشود در هفته های آتی طبق روال گذشته فقط روز های دوشنبه و سه شنبه جهت امور فارغ التحصیلی به دانشگاه مراجعه فرمائید. 🔼 شایان ذکر است با توجه به اینکه قسمت مالی سامانه هم آوا برای دانشجویان بنیاد شهید کامل نگردیده خواهشمند است تا اطلاع ثانوی از مراجعه به دانشگاه خودداری نمایند.

اطلاعیه شماره ۲: زمان ثبت نام حضوری داوطلبان مقطع کاردانی ورودی مهرماه 96 مطابق اعلام ذیل می باشد. داوطلبان رشته حقوق ثبتی: دوشنبه مورخ ۱۰مهرماه از ساعت ۱۵-۹ داوطلبان رشته حقوق - ارشاد و معاضدت قضایی : سه شنبه مورخ ۱۱ مهرماه از ساعت ۱۵-۹ داوطلبان رشته حقوق - شورای حل اختلاف: چهارشنبه مورخ ۱۲ مهرماه از ساعت ۱۵-۹

اخبار دانشگاه

آرشیو

شروع مهلت ثبت درخواست نقل و انتقالات در سامانه هم آوا دانشجویان متقاضی با مطالعه کامل و دقیق آیین نامه نقل و انتقالات، صرفاً در صورتیکه مشمول هستند؛ از تاریخ 1397/03/01 لغایت 1397/03/15 درخواست خود را در سامانه هم آوا ثبت نمایند.

مهلت ثبت نام در چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت تا 31 اردیبهشت 97 تمدید شد. آدرس سایت: quran.uast.ac.ir

برگزاری کارگاه آموزشی معیارهای انتخاب همسر در روز دوشنبه مورخ 97/2/24 با حضور خانم دکتر عسگرنیا مشاوره روانشناسی مرکز در ساعت 15:30 در کلاس 102 برگزار خواهد شد. حضور برای کلیه دانشجویان مرکز رایگان می باشد.

دانشجویان گرامی باتوجه به ممنوعیت استفاده از تلڱرام، در ایتا با ما همراه باشید. کلیه اطلاع رسانی ها از این به بعد در این پیام رسان انجام می شود. http://eitaa.com/unilaw

ضمن تبریک قبولی در مرکز قوه قضائیه تهران پذیرفته‌شدگان می‌بایست از ۱۹ اسفند لغایت تاریخ ۲۱ اسفند جهت ثبت‌نام اینترنتی به نشانی www.edu.uast.ac.ir مراجعه و از قسمت "ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی بهمن ۹۶" ابتدا نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام نموده و بعدجهت انتقال به سیستم آموزشی و انتخاب واحد صرفا" در تاریخ های اعلام شده مزبور از ساعت 9صبح تا 15 به صورت حضوري به کارشناس خود در مرکز مراجعه نمایند. (مدارک بارگذاری شده در سامانه بمنظور شفافیت و امکان تطبیق حتما اسکن شود، بنابراین از عکس گرفتن توسط دوربین، تلفن همراه و ... جدا خودداری گردد.) مدارك لازم براي ثبت‌نام اینترنتی: 1- عكس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري. 2- تصویر کلیه صفحات شناسنامه. 3- تصویر كارت ملي. 4- تصویر مدرک پایان تحصیلات دوره متوسطه (دیپلم) 5- اصل کاربرگ شماره 101، گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان سهمیه شاغل). 6- تصویر مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنماي پذيرش مذكور مشخص نمايد (براي برادران) تذکر: "پذیرفته‌شدگان می‌بایست قبل از مراجعه به مرکز كليه امور مربوط به ثبت‌نام اینترنتی از قبيل تكميل اطلاعات فردی، بارگذاری عکس و فرم‌های مربوط را انجام دهند". نحوه‌ ورود به سامانه: جهت ورود به سامانه می‌بایست پس از ورود به صفحه " ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان " با توجه به مقطع تحصیلی بر روی لینک‌ "ثبت‌نام کاردانی بهمن 96" کلیک نموده و پس از وارد نمودن نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (شماره شناسنامه) وارد سامانه شويد. تذکر: پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه، می‌توانند نام ونام خانوادگی خود را در سمت چپ بالای صفحه مشاهده نموده و نسبت به انجام عملیات مورد نظر اقدام نمایند. نحوه ثبت‌نام: پذیرفته‌شدگان می‌بایست پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی گزینه‌های تكميل اطلاعات فردی، آپلود عکس، کپی کارت ملی، کپی تمامی صفحات شناسنامه، کارت پایان خدمت و معافیت، دیپلم، کاربرگ ها، نسبت به بارگذاری، تکمیل و تایید اطلاعات به شرح فایل راهنمای موجود در سامانه هم آوا به آدرس edu.uast.ac.ir اقدام نمایند. ثبت نام حضوری: با به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک در روزهای مقرر ساعت ۹ الی ۱۵ به دانشگاه مراجعه نمائید.

دانشگاه علمی- کاربردی قوه قضاییه در سه رشته کاردانی حرفه ای حقوق ثبتی ، حقوق خدمات قضایی، حقوق دستیاری قضایی دانشجو می‌پذیرد. لذا علاقمندانی که تا کنون ثبت نام ننموده اند و یا مایل به ویرایش کد محل های انتخابی خود میباشند میتوانند تا روز دوشنبه ۱۲/۷ به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

لطفا در بازه زمانی برگزاری امتحانات (16دیماه لغایت 30دیماه) از مراجعه به دانشگاه جهت انجام امور تسویه حساب و یا دریافت مدرک تحصیلی خودداری فرمایید.

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساندکه کارت ورود به جلسه آزمون فعلا آماده نمی باشد و از پرینت گرفتن آن خودداری فرمایید.متعاقبا زمان پرینت از کارت اعلام خواهد شد

تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی(رشته های حقوق - ارشاد و معاضدت قضایی، حقوق -شورای حل اختلاف و حقوق ثبتی) و مقطع کارشناسی (رشته حقوق - دستیاری قضائی در امور کیفری ) آغاز شد.

اطلاعیه تشکیل کلاسها

آرشیو

جلسه توجیهی درس کاربینی استاد شفیعی خورشیدی امروز یکشنبه 20خرداد97 در کلاس 101 و از ساعت 16 تا17:30 برگزار می گردد.با توجه به اینکه جلسه ی توجیهی دیگری برگزار نمی شود ،حضور کلیه ی دانشجویان در کلاس فوق الزامی است.

کلاس جبرانی جرم شناسی و جرایم کارکنان دولت امروز یکشنبه 20خرداد97 از ساعت 17:30 تا 19:30 برگزار خواهد شد.

کلاس جبرانی درس اصول و فنون مذاکره استاد قیصری روز پنج شنبه مورخ 139/02/27 ساعت 16-14 در کلاس سالن برگزار می گردد.

کلاس جبرانی درس فارسی استاد کاکاوند روز چهارشنبه مورخ 1397/02/26ساعت 16-13 کلاس 201 برگزار میشود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.